میزبانی ضیافت به سبک ارکیده
لطفا فقط چند لحظه تصور کنید که میزبان یه میهمانی مهم هستید. حالا  فرض کنید که شب میهمانی می رسه ، وشما دوستانتون رو توی یه فضای شیک و آروم می بینید. میز و صندلی های چوبی و آکواریومی که آرامش فضا رو دوچندان می کنه و صدای پیانو حس خوب این دورهمی رو بیشتر می کنه. و شما مثل جشن هایی که همیشه تو خونه برگزار می کردید نگران پذیرایی نیستید . بلکه در کنار مهموناتون ، از میزبانی لذت می برید. نه ! این یک رویا نیست! بلکه به راحتی می تونه به حقیقت تبدیل بشه.

اگر قرار باشه شما یک جشن کوچک رو بیرون منزل برگزار کنید ، خیلی مهمه که از نحوه پذیرایی مطمن باشید. خیلی مهمه که فضای اونجا لحظه های خوشی رو برای مهمون های شما بسازه. و مهمه که خاطره های بیادماندنی شما از این میهمانی برای همیشه ثبت بشه. و مهم تراینکه طعم و بوی غذا ، حس اصیل طعم غذای ایرانی رو به دوستان شما منتقل کنه. پس باید از انتخابتون مطمن باشید. از اینکه هزینه تون با همه ی این ها ، مناسب باشه . طوری که بعد از تموم شدن این مهمونی خاص ، کلی حس خوب براتون باقی بمونه ... .

بله . همچین شبی به راحتی می تونه به حقیقت تبدیل شه. فقط کافیه که تو گشت و گزار اینستاگرامی تون ، به یک صفحه خوب سر بزنید!  مثلا به پیج رستوران ارکیده. اون وقت خودتون خاطره های بقیه ی خانواده های ایرانی رو در این رستوران شیک و آروم می بینید. بدون شک اگر دیوار رستوران ارکیده صدای خاطرات شمارو ضبط می کرد ، میدان آرژانتین تهران، پر میشد از صدای خنده ی خانواده های ایرانی ، و لحظه های خوشی که براشون  توی این رستوران رقم خورده. به نظر می رسه این بار نوبت شماست که خاطراتتون رو اینجا ثبت کنید. ما همیشه منتظر شما هستیم . در واقع همیشه توی رستوران ارکیده #جاشماخالیه. هم جای شما  هم جای تمامی مهمون ها و دوستان عزیزتون. این بار نوبت شماست که به همراه مهموناتون در فضای رستوران ما بدرخشید و از طعم و بوی غذای اصیل ایرانی لذت ببرید. فراموش نکنید که خیلی مهمه کجا چی بخوریم! و کجا مهمونی هامونو برگزار کنیم... چون انتخاب ماست که خاطراتمونو می سازه.