روزی که از یاد نمیره...
فقط چند لحظه به این فکر کنید که دارید خوشمزه ترین غذای موجود در کره زمین رو میل می کنید. نگاه کردن به رنگ این غذا حتی شاید از خوردنش هم هیجان انگیز تر باشه. اما ناگهان همه جا تاریک میشه. و شما دیگه نمی تونید درخشش غذا رو ببینید! ولی خب اگر دلتون بخواد می تونید به میل کردنش ادامه بدید. حالا به نظرتون این اتفاق ، یعنی خوردن خوشمزه ترین غذای دنیا در یک جای تاریک ، هنوز هم لذت بخشه؟

حتما به رستوران هایی رفتید که درست مثل کافه ها محیط تاریکی دارن. توی این رستوران ها روشنایی بسیار کمه و بیشتر اوقات تنها دو دلیل برای کارشون دارن. یک اینکه خب مده  که رستوران تاریک باشه! و دو اینکه تاریکی ، فضا رو رمانتیک می کنه! و این در شرایطیه که همچین حالتی تنها می تونه برای کافه ها مناسب باشه. نه رستوران. چون مطالعات پژوهشگران نشون می ده نور بر مقدار مصرف غذا، سرعت غذا خوردن، حوصله غذا خوردن و حتی درک ما از عطر و طعم غذا اثر گذاره.

درسته که مشتریان رستوران هایی که نور کم دارند، زمان بیشتری برای صرف غذا اختصاص می دن. اما باید بدونید که این نور کم روی اشتهاشون تاثیر میذاره. و باعث میشه کمتر از میزانی که احتیاج دارن غذا میل کنند. و شاید کمی بعد از ترک رستوران و مشاهده نور طبیعی دوباره حس گرسنگی سراغشون بیاد.

اما وجود نور به مقدار لازم و به صورت ملایم ، احساسات ما رو توی حالت طبیعی اش حفظ می کنه. و باعث میشه اشتهامون با توجه به نیاز بدنمون تنظیم بشه.

حالا محیطی رو فرض کنید که نورش کاملا طبیعیه. غذا هاش کاملا طبیعی و اصیله. و پذیرایی از شما هم بسیار شیک و اون طوری که باید انجام میشه. هیچ چیزی غیر طبیعی نیست. برای جلب توجه شما ، برق های رستوران خاموش نیست! بلکه طعم ، بو و رنگ غذا حسی رو بهتون منتقل می کنه ، که توجه تون برای همیشه به این رستوران جلب میشه! رستورانی که دوست دارید خاطره های بیاد ماندنی زیادی توش رقم بزنید. و لحظه های خوش رو کنار همه دوستانون در اونجا بسازید. رستورانی که با کم کردن نور یا کارهایی شبیه به این سعی در رمانتیک کردن خاطرات شما نمی کنه! بلکه با احترام به شما و اهمیت دادن به سلامتیتون ، کاری می کنه که نه تنها فقط اولین شام مشترک زندگیتون ، بلکه تمام شام های مشترک رو بیرون خونه ، در اونجا تجربه کنید. ما توی رستوران ارکیده دور هم جمع شدیم ، تا  خاطرات خوبی رو برای شما بسازیم. و بدون شک ارکیده با شما ارکیده است.