دوست دارید زمان رو متوقف کنید؟
یک قرار ملاقات بسیار مهم را تصور کنید. ممکنه این قرار ملاقات با مهم‌ترین آدم زندگیتون باشه. با هم به یه رستوران شیک می‌رین، غذا سفارش می‌دید، منتظر سفارشتون می‌مونید، با هم گپ می‌زنید، غذاتون رو میل می‌کنید، و باز هم گپ می‌زنید. کمی بعد چشمتون به ساعت می‌افته. عجیبه، شما چهارساعتِ تمام توی این رستوران بودید! درحالی‌که فکر می‌کردید هنوز یک ساعت هم نگذشته. این رؤیا نیست، واقعیته. شما زمان رو توی این رستوران در کنار مهم‌ترین آدم زندگیتون متوقف کردید. 
شاید جالب باشه بدونید شما هم می‌تونید زمان رو متوقف کنید. براساس آخرین پژوهش محققان، موسیقی با صدای ملایم و ریتم ملایم مخصوصاً تو رستوران‌ها و اماکن عمومی باعث می‌شه زمان از نظر انسان‌ها متوقف بشه، طوری‌که ممکنه یک ساعت رو در این شرایط تنها پنج دقیقه احساس کنیم! عجیبه، مگه نه؟ باید بدونید این شرایط، زمانی‌که موسیقی به صورت زنده باشه، شدت و عمق پیدا می‌کنه. 
یعنی اگه زندگیِ روزمره فرصت کنار هم بودن رو ازتون گرفته، و زمان و ساعت و عقربه‌هایی که تند و سریع می‌چرخن، شده عامل اضطراب و استرستون، وقتش رسیده که یک شب هم که شده این کابوس رو فراموش کنید. در کنار خانوادتون به یه رستوران شیک برید. حالا فرض کنید که اون رستوران شیک موسیقی زنده هم داشته باشه. یک نوازنده‌ی چیره دست، که با پیانو جادو می‌کنه، و می‌تونه شب رؤیایی شما رو تبدیل به یک خاطره‌ی به‌یادماندنی کنه. شما در کنار عزیزترینتون،غذای لذیذ و خوش‌طعم، به همراه موسیقی زنده. درست همینجاست که زمان می‌تونه متوقف بشه