گواهی کنترل کیفیت
شما چه وقتایی از واژه استاندارد استفاده می کنید؟ اصلا به چه چیزایی میگید استاندارد و یه سوال خیلی مهم تر و ریز تر! به نظرتون به چه "غذایی" میشه گفت غذای استاندارد! همونطور که می دونید، یه سازمانی تو دنیا هست به اسم سازمان بین المللی استاندارد. شرکت های معتبر می تونن از این سازمان نشان کنترل کیفیت دریافت کنن. حتی رستوران های معتبر هم شامل این قضیه میشن. بد نیست برای یک بار هم که شده سری به این رستوران ها بزنید تا ببینید یک غذای اصیل ایرانی ، که با استاندار های جهانی همخوانی داره ، چه رنگ و بویی داره؟
رستوران ارکیده دارای گواهی کنترل کیفیت از سازمان بین المللی استاندارده. و البته شما می تونید از طریق همین سایت گواهی هارو مشاهده کنید. گواهی کنترل کیفیت به این معناست که در یک بازه ی زمانی  غذا های رستوران مورد نظر مثلا ارکیده؛ مورد بررسی قرار گرفته و از هر نظر با استاندارد های جهانی همخوانی داشته .
پس ما از شما دعوت می کنیم که حتما به ارکیده سر بزنید. چون ارکیده همه جوره برازنده شماست... درست مثل شما و خانواده تون که حرف ندارید ، ارکیده هم چیزی کم نداره! چون ما اینجا تمام تلاشمونو کردیم که لایق شما باشیم. 
پس برای اینکه شما به ما اطمینان کنید، تمام تلاشمونو کردیم تا حتی گواهی های لازم رو کسب کنیم. وحالا شما می تونید همه جوره مطمن باشید غذایی که در ارکیده سفارش میدید ، هر چی که باشه ، کاملا استاندارده. یعنی نه تنها برای سلامتی شما مضر نیست ، بلکه می تونه فواید بسیار زیادی برای شما داشته باشه. چرا که اصولی طبخ شده و اگر جلوی شما قرار گرفته ، از هر نظر مطمئن مطمئنه... و شما می تونید یه نفس عمیق بکشید و با خیال راحت غذاتونو میل کنید. لحظه های خوش همینطوری ساخته میشن. و خاطرات بیادماندنی به همین صورت ثبت میشن. وقتی که شما شکی ندارید مهمانی پیش رو یا دورهمی کوچیک خانوادگیتون توی رستوران ارکیده، از هر نظر خوب پیش خواهد رفت، خیالتون راحته. شما خیالتون راحته که به بهترین نحو ازتون پذیرایی میشه ، شما خیالتون راحته که غذای اصیل ایرانی میل خواهید کرد. و خیالتون راحته که سلامت خودتون و خانواده تون برای ارکیده خیلی مهمه. 
اگر می خواید مطمئن بشید که ارکیده به فکر شماست ، همین امروز با خانواده و دوستانتون به یکی از شعب ارکیده سر بزنید. 
ارکیده با شما ارکیده است ...