ساعت ارکیده همیشه کوکه
فکر کنید امروز از اون روزاییه که یه جلسه کاری مهم داشتید و جلسه تون خیلی هم طول کشیده و بعدش تنها چیزی که می تونه آرامش قبل جلسه رو بهتون برگردونه، یه ناهار فوق العاده است. اما چون ساعت به پنج عصر رسیده، خیلی از رستوران ها، غذاهای اصلی منو رو سرو نمی کنن. اون وقت شما می مونید و غذایی که عکسش تو منو چشمتون رو گرفته ولی در زمان عصر دیگه سرو نمیشه. اونجاست که حتما به این نتیجه می رسید خیلی مهمه کجا چی بخوریم ؟!

خب، چطوره که تو این مواقع اضطراری هم سری به ارکیده بزنید. رستوران ارکیده می تونه تو هر زمانی که دلتون بخواد شرایط سرو ناهار رو براتون فراهم کنه. اصلا اشکالی نداره اگر جلسه تون تا ساعت پنج عصر طول کشیده. توی ارکیده هر وقت که دلتون بخواد می تونید کباب ترش، کباب بلغاری، چلو کباب کوبید، کباب بختیاری و اصلا کل منو رو سفارش بدید؛ چون اینجا غذا های داخل منو همیشه موجوده و فقط عکسشو نخواهید دید، بلکه می تونید از طعم و رنگ و بوی غذای اصیل ایرانی هم لذت ببرید و خودتون عمیقا احساس کنید که غذای ملی ایرانی چقدر می تونه خوش طعم و لذیذ سرو بشه .

با همه ی اینا ارکیده با شما ارکیده است. این شمایید که می تونید تصمیم بگیرید لحظه های خوش تون رو توی ارکیده بسازید و خاطرات بیادماندنی ثبت کنید و یا بعد از یه روز سخت کاری به ارکیده بیاید و با طعمی لذیذ از غذاهای اصیل ایرانی، به وجد بیاید و خستگی از تنتون بره .

ساعت کاری ارکیده با توجه به تک تک شما عزیزان کوک شده.  ما هر روز از ساعت 11:30 صبح تا 24 منتظر شما هستیم تا غذای مورد علاقه تونو روی میزتون بچینیم. فرقی نداره که چه ساعتی از ظهر تصمیم می گیرید ناهار بخورید یا اینکه ساعت از 11 شب گذشته و تازه وقت شام خوردن پیدا کردید. اهالی ارکیده همیشه منتظر شمان تا لحظه های بیادماندنی رو براتون رقم بزنن. اونم با مجموعه ای از اتفاق های خوب. از پذیرایی فوق العاده و در شان شما گرفته تا جای پارک مناسب برای خودروتون و استفاده از مواد اولیه درجه یک توی غذا های اصیل ایرانی ... تمامی این امکانات فراهم شده چون ارکیده وظیفه داره که امانت دار خوبی برای سلامتی شما باشه .