رستوران گردان ارکیده
گاهی وقتا بعد ورود به یه رستوران نمی تونیم تصمیم بگیریم که دقیقا کدوم میز رو انتخاب کنیم؛ چون انتخاب کردن بهترین نما برامون سخته. بعضی وقتا هم نمایی که دوست داریم میزش از قبل رزرو شده و یا اینکه پره. تو این شرایط هر میزی رو هم که انتخاب کنیم، ممکنه فکر کنیم نماهای دیگه خیلی هیجان انگیز تر بودن. اینجاست که به خودمون میگیم کاش میشد تمام میز های رستوران رو امتحان کرد. همچین اتفاقی شدنی نیست مگر اینکه میز و صندلی تون در حال گردش باشه؛ در واقع مگر اینکه شما یک رستوران گردان رو انتخاب کرده باشید .

رستوران های گردان توی دنیا بسیار محبوبن. خیلی از مردم دنیا برای تجربه یک اتفاق هیجان انگیز تصمیم می گیرن که به رستوران گردان برن. اینجوری هر میزی رو هم که انتخاب کنن، هیچ نمایی رو از دست نمی دن.

حالا می خوایم دعوتتون کنیم به یک رستوران گردان ویژه تو شهر کرج. تو این رستوران شما مجبور نیستید مثل سایر رستوران های گردان هزینه خیلی زیادی انجام بدید. بلکه می تونید با هزینه مناسبی در کنار خانواده تون یک تجربه متفاوت داشته باشید. هنگام صرف کردن غذا تو این رستوران ممکنه یک بار آکواریوم و زمین بازی رو ببینید ... یک بار پیانو و نوازنده پیانو رو ببنید ... وقتی هم که کافه رو می بینید احتمالا دیگه وقت سفارش دمنوش رسیده !

دقت کنید. همونطوری که گفتیم نیاز نیست برای تجربه این اتفاق هیجان انگیز، هزینه زیادی انجام بدید. درسته؛ جایی که باید بیاید همینجاست؛ رستوران ارکیده ... کرج، میدان نبوت ... جایی که می تونید از مناظر شهر لذت ببرید و صرف غذا تو محیط باز رو تجربه کنید .

حالا فرض کنید تو همچین فضایی منویی در اختیار شماست که پره از غذا های اصیل ایرانیه. غذا هایی که رنگ و بوشون بسیار ویژه است. غذاهایی که شاید برای اولین بار طعم واقعیشونو احساس می کنید. همچین لحظه هایی می تونن بدون شک تبدیل به خاطرات بیاد ماندنی شما بشن ... خاطراتی که می تونید توی ارکیده رقم بزنید و لحظه های خوشی رو باهاشون بسازید .

فرض کنید جشن ها و یا تولد های عزیزانتون رو توی همچین رستورانی برگزار کنید. لحظاتی به یاد ماندنی و یک تجربه خوب که با بقیه جشن هایی که بیرون از منزل برگزار کردید خیلی تفاوت داره. چون فقط حرف یک غذای خوشمزه نیست، بلکه حرف یک غذای اصیل ایرانی در میونه اونم تو یک رستوران گردان فوق العاده با هزینه مناسب ... فراموش نکنید که جای شما همیشه توی ارکیده خالیه ...