بفرمایید نون تنوری!
صدای آروم زوزه ی باد که توی گوشتون می پیچه ... و صدای آروم شعله های آتش در تنور... و صدای خش خش نون برشته که از تنور در میاد... 
خب حتما با خودتون فکر می کنید دست رسی به همچین فضایی حالا حالا ها شدنی نیست تا روزی که فرصت مسافرت پیدا کنید. ولی خب یه ذره اش که قابل دسترسه! 
فقط کافیه که همین امروز همراه خانواده تون به ارکیده بیاید. اون وقت روی میزتون حتما نون تنوری رو می بینید که طعم و رنگ و بوش بسیار ویژه و دلنشینه... 
اگه نگاهی به تاریخچه نان در جهان بندازیم، می‌بینیم كه نان‌ها به تدریج از نازک و مسطح تبدیل به حجیم و نیمه‌حجیم شدن. و این به دلیل مصرف جوش شیرین در پختشونه. باید بدونید که در دمای بالا زمانی که شعله با نان برخورد می‌کنه برخی مواد مضر و سرطان‌زا مثل هیدروکربن‌های حلقوی در نان ایجاد می‌شه. اما وقتی نان روی دیواره های تنور رستوران ارکیده قرار می گیره، این مسایل کاملا در پختش لحاظ میشه. چون تنور رستوران ارکیده علاوه بر اینکه سنتیه ، اصولی هم هست. و در نهایت نان سالمی روی میز شما قرار می گیره. چون شما به ما اعتماد کردید! و ما وظیفه داریم نون خوشمزه و سالمی رو برای شما حاضر کنیم. 
و اینطوریه که توی رستوران ارکیده همیشه جای شما خالیه. هم شمایی که برنج میل دارید و هم شمایی که ترجیح میدید نان تازه محلی میل کنید... ارکیده سلیقه تک تک شمارو در نظر می گیره. فرقی نداره که غذای دریایی دوست دارید، چلوکباب رو می پسندید و یا باقالی پلو و ماهیچه. در هر صورت ارکیده سعی کرده با بهترین روش ها غذا هارو حاضر کنه و جلوروتون قرار بده. و حتی به فکر شمایی که هوس کردید نون تنوری میل کنید هم بوده! 
پس فراموش نکنید. مهمه که کجا چی می خورید. و رستورانی که انتخاب می کنید حافظ سلامتیتون باشه. شمارو از خودش بدونه. و سلامتی شما و رضایتتون خیلی براش مهم باشه. ما اهالی ارکیده تمام دغدغه مون اینه که علاوه بر آماده کردن غذا های خوشمزه ، بتونیم اوقات خوشی رو براتون رقم بزنیم... دوست داریم موسیقی زنده ارکیده آرامش شمارو تقویت کنه. و پذیرایی اهالی ارکیده طوری باشه که بهتون انرژی مثبت بده. ما مشتاقیم تا هرچه زودتر تک تک شمارو توی شعب مختلف ارکیده ببینیم و با روی خوش بهتون بگیم سلام! به رستوران ارکیده خوش اومدید.