معجزه صدای آب
با پیشرفت علم ثابت شده که آرامش بخش ترین و لذت بخش ترین صداها برای گوش کردن، صداهایی هستن که الگوی موج قابل پیش بینی دارن  و صدای امواج دریا یکی از منظم ترین و ملایم ترین صداها برای شنیدنه.
وقتی نزدیک آب هستیم، مغز ما از حالت مشغول به حالت آرامش تغییر وضعیت پیدا می کنه و به طور طبیعی منجر به باز شدن ذهن ما میشه چون دیگه روی میلیون ها افکاری که در چرخش هستن و اغلب منجر به استرس و اضطراب میشن، متمرکز نیست.
حالا تصور کنید در کنار آرامش محضی که از صدای دریا میگیرید یک غذای اصیل ایرانی هم براتون سرو بشه. صد در صد آرامش و حس و حال خوبتون دو چندان میشه ومطمئنا طعم و یادش هرگز و به هیچ وجه از ذهنتون پاک نمیشه. پس زودتر برنامه ریزی کنید و خودتون رو مهمان یک وعده فراموش نشدنی در رستوران ارکیده شعبه متل قو کنید. ارکیده با غذاهای بینظیرش و محیط دلچسب کنار دریاش تجربه ای فوق العاده براتون میسازه، جوری که بعد از یک بار مهمان ارکیده بودن هر بار باشنیدن صدای آب و دریا به یاد غذاهای لذیذ ارکیده می افتید و هوس تجربه دوباره غذاهای ارکیده کنار ساحل متل قو از سرتون نمیفته. ما در مجموعه رستوران های ارکیده همیشه آماده ایم که براتون لحظه های ناب و به یاد ماندنی بسازیم.