بهترین سفر تابستانی
می دونستید اجسام انرژی هارو دریافت می کنن؟ تا حالا به این فکر کردید که چرا گاهی اوقات با ورود به یک مکان جدید  احساس خوشحالی و نشاط بهتون دست میده و برعکس گاهی اوقات با ورود به یک جای جدید یهو دلشوره می گیرید.  بله...این چیزی که ممکنه از ذهنتون رد شده باشه، حقیقت داره! گاهی وقتا محیط اطراف می تونه روی خوشحالی و یا نشاط شما تاثیر گذار باشه. هرچند که این موارد هم تاثیر گذاره، ولی یه اتفاق بسیار تاثیر گذار دیگه هم وجود داره اونم اینه که خوشحالی آدم های اطرف می تونه روی خوشحالی گیاه، و یا حتی آب و چوب و ... تاثیر گذار باشن! بر اساس آخرین پژوهش محققان آب می تونه انرژی رو از انسان ها دریافت کنه و همچنین تا حدی اونو منعکس کنه و گیاه هم دقیقا همین حالت رو داره ... حالا باید بدونید که بدون شک وجود انسان های خندان و خوشحال در یک محیط مثلا در یک رستوران می تونه باعث خوشحالی شما هم بشه. 
بنظرم الان وقتشه که دعوتتون کنیم به ارکیده. چون توی ارکیده همه چیز فراهمه تا خاطره های بیادماندنی براتون ثبت بشه. اگر تصمیم گرفتید به سفر تابستانی برید و حالا به مازندران رسیدید ارکیده تو شمال کشور در خدمت شماست. اگر خستگی راه هنوز تو تنتون مونده ارکیده توی یک فضای پر انرژی در خدمت شماست. آلاچیق های زیبا در کنار دریا ، صدای امواج دریا و صدای خنده ی بچه های خانواده های مختلف که دارن توی زمین بازی ارکیده ، بازی می کنن، بدون شک به شما انرژی مثبتی رو منتقل می کنه.
تا حالا به ارکیده سر زدید؟ می تونید برای اولین بار تو آخرین روز های تعطیلات تابستونی درکنار خانواده، معجزه ی ارکیده رو با چشمای خودتون ببینید و باور کنید که میشه از صدای امواج دریا، انرژی مثبت دریافت کرد. میشه با یک هوای خوب و یک پذیرایی فوق العاده، خوشحال بود و خستگی رو از تن در کرد. البته ما می دونیم همه ی اینا به شرطیه که وقتی با سفارشتون روبه رو می شید یک غذای اصیل ایرانی روی میز ببینید که رنگ و بوی ویژه ای داره و حتی قبل از اینکه طعمش رو امتحان کنید از بو و رنگ غذا متوجه بشید که اون یک غذای اصیل ایرانیه که حتما طعم خاص و فوق العاده ای داره و بعد اینکه طعمش رو امتحان کردید هم از حدستون مطمن بشید ... البته مثل همیشه اعتقاد داریم که آخرین روز های تعطیلات تابستانی وقت خوبیه که اطمینان پیدا کنید، با ارکیده می شه یکی از بهترین سفر هاتون رو تجربه کنید.