ذائقه ایرانی
از اونجا که سفره ایرانی سفره ای رنگینه و فرهنگ غذایی این سرزمین، فرهنگی بسیار غنی، در ناحیه های مختلف ایران، به تناسب امكانات موجود، غذاهای محلی گوناگونی تهیه می شه.

همچنین در ایران غذاهایی پخته می شه كه به علت عمومیت داشتن در سراسر كشور، جزو غذاهای سنتی و ملی ما به شمار می آن

معروف ترین این غذاها چلو كباب ، ته چین، ماهیچه، باقالی پلو، زرشک پلو و انواع خورش های سبزی و قیمه كه با برنج صرف میشن، هستن.

با گوشت ماهی هم در شمال و جنوب ایران غذاهای گوناگونی پخته می شه. ماهی از بهترین محصولات غذایی دریاییه و با توجه به مرغوبیتش غذای لذیذی از اون تهیه و عرضه می شه.

دوغ كه نوشیدنی سرد و ستنی ایرانه، همراه با بعضی از سبزی های معطر با غذا صرف می شهغذاهای ایرانی اونقدر تنوع دارن که  میتونن پاسخگوی  ذائقه و سلیقه افراد مختلف باشند. هر کدوم از این غذاها می تونن خوشمزه ترین و لذیذ ترین غذا برای افراد مختلف باشن به طوری که بسیاری از گردشگران خارجی که به ایران سفر می کنن تمایل دارن که حتما ازغذای سنتی و اصیل ایرانی امتحان کنن و مطمئنا لذت هم میبرن.

پس بهتره شما هم دست به کار بشید و به یکی از شعب رستوران ارکیده سر بزنید و غذایی که طبق ذائقه خودتونه انتخاب کنید و شک نکنید که از طعم اصیل غذای ایرانی بی نهایت لذت میبرید چون اینجا همه چیز مطابق با سلیقه و ذائقه ایرانی شما تهیه میشه.