آرامش به سبک ارکیده
باید بدونیم موقع غذا خوردن در رستوران فقط محتویات بشقابی که جلومون می‌ذارن روی اشتها و شیوه غذا خوردنمون تأثیر نداره بلکه فضای اطراف و مکانی که انتخاب کردیم هم روی شیوه‌ی غذا خوردن و میزان لقمه‌هایی که می‌خوریم تأثیر مستقیم داره. نور مناسب، فضای آرام و غذای خوب.
به گفته محققان دانشگاه کرنل ایالات متحده‌ی آمریکا تفاوت بین فست‌فود و یک رستورانی با فضای آرام فقط مربوط به کیفیت غذای سرو شده نیست. این محققان معتقدند که فضای رستوران تأثیر زیادی در میزان کالری‌های دریافتی داره. غذا خوردن در یک محیط آرام باعث میشه مردم از غذا  لذت بیشتری ببرن اما در عین حال میزان کمتری بخورن و مردم در رستوران‌ها و فضاهایی با نور مناسب و محیطی آرام پرخوری نمی‌کنن.

ولی خب با توجه به روزهای شلوغ و پرکارتون حق دارید که رستورانی رو انتخاب کنید که سریع تر به شما سرویس میده و مجبور نیستید خیلی معطل غذاتون بشید. اما میدونستید که میتونید تو یک رستوران آروم با انواع غذای اصیل ایرانی باشید و نگران معطل شدن و دیر رسیدن سفارشتون نباشید؟ بله رستوران ارکیده این افتخار رو داره که در محیطی آرام و دلپذیر بهمراه طعم اصیل غذای ایرانی میزبانتون باشه و شما رو از هیچ بابت مخصوصا سرعت سرویس دهی نگران نکنه. شما میتونید تو محیط زیبای ارکیده در کمال آرامش تو بهترین نورپردازی و چیدمان غذای دلخواهتون رو انتخاب کنید و از نتیجه و طعم بی نظیر غذای ایرانی مطمئن باشید. پس تا میتونید از غذاتون لذت ببرید و نگران کالری که جذب میکنید هم نباشید، چون همونطور که گفتیم فضا و نور و محیط بی نظیر ارکیده اونقدر میل کردن غذا رو براتون لذت بخش میکنه که به هیچ وجه پرخوری نمیکنید و کالری اضافه ای به بدنتون نمیرسونید. یادتون باشه خیلی مهمه که کجا چی بخوریم...