یک رستوران ایده آل
تهیه و سرو غذا آداب خاصی داره که رعایت اون ها موجب ایجاد آرامش و احساس خوشایند و حفظ سلامتی و تندرستی فرد میشه. هدف همه آدم ها از رفتن به رستوران و پرداخت هزینه کلان تنها همین کسب آرامش و خوردن غذای سالم و باکیفیت و لذت بخشه. اما اگه رستوران مورد نظر نتونه خدمات مورد نظر رو ارایه بده، احساس فرح بخش و خوشایند جای خودش رو به عصبانیت و استرسی می ده که هنگام صرف غذا عوارض فراوانی برای سلامت مشتریان داره. 
بد نیست بدونید که بهترین و مهم ترین ویژگی یک رستوران خوب رعایت کامل اصول بهداشت و نظافت محیط و نظم و زیبایی کل فضای اونه. بهتره که ظروف سرو غذا مانند دیس و بشقاب ها از جنس چینی باشن و قاشق و چنگال ها براق، سالم و تمیز و از نوع استیل باشن و همینطور برخورد کلیه پرسنل و پیشخدمتان یک رستوران ایده آل، صمیمانه و مودبانه است و مغایر با خواسته مشتری کاری رو انجام نمیدن. رستوران های خوب و باتجربه، به میزان پخت غذا اهمیت خاصی می دهند و از ارایه غذاهای نپخته یا سوخته به مشتری شدیدا خودداری می کنند و در صورت بروز فورا آن را تعویض می نمایند. رعایت همین نکات به ظاهر سادست که آرامش مشتری رو بهمراه داره.
با توجه به این نکات دیگه حتما میدونید که خیلی مهمه که کجا چی بخوریم؟ 
برای اینکه آرامشتون حفظ بشه و در تمام مدتی که در رستوران هستید از طعم اصیل غذای ایرانی و محیط آرام و دلپذیرش لذت ببرید بهتره که سری به یکی از شعب مجموعه رستوران های ارکیده بزنید. اینجاست که به راحتی تفاوت رو احساس میکنید و به چشم خودتون میتونید احترام به علایق و سلایق مشتری رو شاهد باشید.