تاثیر غذا خوردن بر خلق و خو
خیلی از افراد در زمانهایی از روز دچار بی حالی و بی حوصلگی بی علت می شن. حتما شما هم تجربه کردید که ناگهان در محل کار خود بدخلق و بی حوصله میشید و نمیتونید با آرامش به کارهاتون برسید و یا حتی با همکارانتون تعامل داشته باشید. این خودش باعث پایین اومدن راندمان کاری و در نتیجه نارضایتی ارباب رجوع و حتی مدیرتون میشه.
غذا خوردن اثرات خاصی روی جنبه های مختلف حیات و حالات روانی ما داره و بسیار مورد توجه قرار گرفته. به گفته متخصصان تغذیه از غذاهایی که میخوریم می تونه موجب بهتر یا بدتر شدن احساس فرد در کوتاه یا بلندمدت بشه. این یعنی غذایی که میخوریم روی خلق و خوی ما اثر میذاره.
پس اگه نمیخواید بخاطر تغییر اخلاقتون در طول روز کارتون رو از دست بدید، یک زمانی رو به خوردن غذا در آرامش کامل اختصاص بدید و فراموش نکنید که کجا چی میخورید. لذت چشیدن طعم اصیل غذای ایرانی در یک محیط آرام و دلپذیر مطمئنا حال روحیتون رو بهتر میکنه و روی اخلاقتون تاثیر مثبت میذاره. اینکه برای ساعاتی بدون استرس و فکر کردن به دغدغه های روزمره فقط از رنگ و طعم و بوی مطبوع غذای ایرانی اون هم در محیطی که هر لحظه اش میشه آرامش رو حس کرد، لذت ببرید بدون شک باعث میشه در محیط کارتون تمرکز و انرژی بیشتری داشته باشید.
پس بیشتر از این وقت رو تلف نکنید به نزدیک ترین شعبه ارکیده برید و برای خودتون خاطره ای به یاد موندنی بسازید. قطعا چشیدن طعم غذای لذیذ رستوران ارکیده خودش بهترین انگیزه در طول روز و در محیط کارتونه. فکر کردن به همچین محیط جذاب و دلنشینی ناخودآگاه حس خوبی رو در وجودتون ایجاد میکنه.
یادتون باشه جای شما همیشه اینجا خالیه.

رستوران بزرگ ارکیده
درباره ما

محیطی آرام و با شکوه
طعم متفاوت غذای ایرانی
آماده قرارداد با ارگان ها و سازمان ها

ساعات کاری رستوران

همه روزه : .. 11:30 الی 24:00 بصورت یکسره