یک وعده موسیقی
هوای پاک و صدای طبیعت و موسیقی با تغذیه ارتباط مستقیم داره و در زمان صرف غذا می تونه طعم اون رو بهتر کند . موسیقی هنگام صرف غذا بر دستگاه گوارش اثر میذاره و جذب مواد غذایی رو زیاد میکنه در ضمن موسیقی ملایم زمان صرف غذا را طولانی تر می کنه و در سوی مقابل موسیقی های تند میتونن سرعت غذا خوردن مشتریها رو در رستوران ها بالا ببرن.
پس به نفعمونه که بدونیم کجا چی بخوریم. چون همونطور که گفتیم موسیقی خوب اشتهای شما رو زیاد میکنه و اگه قرار باشه با اشتهای زیاد یک غذای ناسالم رو بخورید اصلا براتون خوب نیست و یا برعکس خوب نیست که یک غذای سالم و خوشمزه رو با بی اشتهایی بخاطر یه موزیک بد از دست بدید.
به ارکیده اعتماد کنید و مطمئن باشید اینجا در کنار غذای اصیل ایرانی که از بهترین مواد اولیه و با بهترین دستورهای پخت تهیه میشن، به موسیقی زنده بی نظیری مهمان میشید که باعث حس آرامش در شما میشه و صد در صد از غذای لذیذتون لذت بیشتری میبرید. موسیقی گوشنواز ارکیده باعث میشه در آرامش کامل زمان بیشتری رو صرف خوردن غذاتون کنید که هم به هضم غذاتون کمک میکنه و هم دلیلی میشه تا بیشتر از لحظه های با هم بودن در کنار عزیزانتون استفاده کنید.