پاییز فصل انتخاب های دوپهلو
پاییز فصل انتخاب های دوپهلو، فصلی که توش هم دوست نداریم تابستون دوستداشتنی تموم بشه و هم بی صبرانه منتظر زمستون عزیز هستیم. همیشه وقتی فصل پاییز شروع میشه کمی انتخاب سخت میشه. انتخاب اینکه امروز چی بپوشیم که نه سردمون بشه و نه خیلی از گرما اذیت شیم. انتخاب اینکه از چه مسیری بریم که به ترافیک کمتری بخوریم و یا حتی انتخاب اینکه چی بخوریم...
حتما براتون پیش اومده که تو این فصل تو شلوغی شهر و کار تصمیم گرفتید که برید و یک نوشیدنی خنک بخورید تا از کلافگیتون کم بشه و وقتی نشستید و زمان سفارش رسیده از اینکه تو منو نوشیدنی گرم نیست ناراحت شدید، چون حالا که نشستید و کمی فکر کردید میبینید که دلتون یه نوشیدنی گرم تو این هوای پاییزی میخواد.
اینجاست که مهمه کجا چی بخوریم؟ وقتی تو این فصل با دوستانتون دور هم جمع میشید و هر کدومتون یه انتخاب متفاوت تو نوشیدنی ها و خوراکی های سرد و گرم دارین، کجا بهتر از ارکیده.
تو محیط آرام و دلنشین ارکیده میشه در کنار عزیزانتون بشینید و از تنوع منوی روبروتون لذت ببرید. میتونید هم زمان یک آبمیوه طبیعی خنک و همینطور یک قهوه داغ سفارش بدید یا میتونید از دمنوش های اصیل ایرانی انتخاب داشته باشید.
ما در مجموعه رستوران های ارکیده به فکر سلایق و علایق شما هستیم، چون ارکیده با شما ارکیده ست.