پاییز در ارکیده
بارون که میباره واکنش های متفاوتی رو به همراه داره. بعضی ها عاشق بارونن و با اولین قطره ای که روی زمین میفته سرشار از ذوق میشن و دوست دارن زیر بارون باشن و از نزدیک لمسش کنن. اما برای بعضی ها متفاوته، اون ها از حال و هوای نمور و خیس تو روزهای بارونی دل خوشی ندارن و ترجیح میدن تو یه جای خشک و گرم فقط به تماشای بارون بشینن.
با این حال روز های خوشرنگ و بارونی پاییز بهترین موقعیت واسه دور هم جمع شدن و از در کنار هم بودن تو یه رستوران خوب، لذت بردنه. و اینجاست که انتخاب سخت میشه و با کلی سلیقه و نظر مختلف نمیشه یه تصمیم واحد گرفت. انتخاب بین اینکه تو یه محیط باز با لمس نسیم خنک و صدای چک چک مستقیم بارون دور هم جمع بشید یا نه برعکس تو یک محیط آرام و دلنشین و گرم.
اینجاست که پیشنهاد ما به شما رستوران ارکیده است مخصوصا شعبه جاده چالوس. جایی که هم میتونید تو هوای مطبوع و خنک پاییزی زیر بارون تو آلاچیق از تماشای بارش بارون لذت ببرید و در ضمن مطمئن باشید که سرما هم نمیخورید چون همکاران ما فکر اینجاش هم کردن. اگه ازشون بخواید براتون یه منقل ذغالی میارن که حسابی گرمتون میکنه. حتی اگه جز اون دسته ای هستید که حس سرما و نم بارون براتون خوشایند نیست، میتونید از سالن سقف پوشیده با محیطی آرام و دلپذیر لذت ببرید.
چی بهتر از طعم اصیل غذای ایرانی تو یه روز بارونی پاییزی و کجا بهتر از ارکیده برای تجربه خاطره ای به یاد ماندنی. تمام تلاش مجموعه رستوران های ارکیده رضایت و براورده ساختن سلایق و علایق شما عزیزانه.