رویدادها

رایحه ای به نام ارکیده

شاید براتون عجیب باشه اما مهندسان پژوهشکده فن‌آوری توکیو تونستن وسیله ای اختراع کنن که "بو" هارو ضبط می کنه! یعنی شما با این تکنولوژی می تونید به راحتی بوی کیک سیب مادربرزرگتونو ضبط کنید! و یا حتی یه آلبوم خاطرات از عطر های مختلف داشته باشید! ممکنه توی اون آلبوم خاطره بو های مختلفی وجود داشته باشه . مثل بوی خاک بعد بارون! یا بوی لیموی تازه! بوی ادکلنی که دوست دارید ! وحتی بوی غذای مورد علاقه تون... .


مشاهده اطلاعات بیشتر
خیلی مهمه کجا چی بخوریم

شما از "حس چشایی " خودتون مراقبت می کنید؟ لطفا فقط چند لحظه تصور کنید که با گرسنگی و خستگی سر میز شام می رید تا غذایی میل کنید .اما بعد از خوردن اولین لقمه هیچ طعمی رو احساس نمی کنید! میدونم ... حتی تصور کردنش هم غیر قابل تحمله! غیر قابل تحمله که مزه کباب شاندیز یا موهیتو رو دیگه هرگز احساس نکنید. نگران نباشید این فقط یه تصور بود! حالا برای این که هرگز این اتفاق نیفته باید از حس چشایی تون خیلی مراقبت کنید. چرا که با بالارفتن سن؛ خود به خود زمینه برای کم شدن حس چشایی فراهم میشه ...
ادامه مطلب ...


مشاهده اطلاعات بیشتر
خوشبختی از نوع ارکیده

تا حالا راجع به تردمیل خوشبختی چیزی شنیدید؟ شاید همه این تجربه رو داشته باشیم که وقتهایی که انتظارش رو نداریم زندگی خیلی عجیب و غافلگیرانه روی خوش بهمون نشون میده. مثلا خوشحالی بخاطر یک هدیه ناگهانی از یک دوست و یا شادی بعد از اینکه به خونه میرسید و میبینید پدرتون یک وسیله ای که مدت ها بود بهش نیاز داشتید رو براتون تهیه کرده و یا حتی بزرگ تر غافلگیری و لذتی که بعد از برنده شدن تو قرعه کشی بانک به سراغتون میاد. تمام این اتفاق های بزرگ و کوچک شادی آوره و در اون لحظه با خودتون فکر می کنید خوشبخت ترین آدم دنیایید و دیگه هیچ چیزی در این جهان وجود نداره که شما بخواید اون رو داشته باشید. ولی این شادی همیشگی نیست...


مشاهده اطلاعات بیشتر
فکر می کنید عجیب ترین رستوران دنیا کجاست ؟

خیلی ها تو دنیا سعی کردن عجیب ترین رستوران هارو تاسیس کنن! مثلا شاید اونایی که تجربه ی سفربه اسپانیا رو داشتن بدونن رستوران "غذا با زلزله 7.8 ریشتری" کجاست! تو این رستوران وقتی در حال میل کردن غذا هستید ناگهان زلزله رخ میده! و شما می تونید همچنان به غذا خوردن ادامه بدید! فقط باید مواظب باشید تا غذا روی لباستون نریزه... و اگر هم ریخت خب خودتون خواستید! خودتون خواستید تو عجیب ترین رستوران دنیا غذا میل کنید! ولی فکر می کنید واقعا همچین جایی می تونه عجیب ترین رستوران دنیا باشه ؟
ادامه مطلب ...


مشاهده اطلاعات بیشتر
رستوران ارکیده در کنار رودخانه کرج

تا حالا شده دوست داشته باشید از نزدیک نظاره گر تلاش یک تیم ورزشی تو مسابقات یک رشته خاص ورزشی باشید اما امکانش فراهم نباشه ... امروز تو کیلومتر 12 جاده چالوس اون هم تو رستوران ارکیده این امکان فراهم شد ... مسابقات رفتینگ ... ورزشی که به صورت خودجوش صاحب یک رستادیوم (استادیوم رستورانی) لوکس اختصاصی با ظرفیت بیش از 500 نفر شد که به خاطر خدمات متمایزش شبیه هیچ استادیوم دیگری نیست .
ادامه مطلب ...


مشاهده اطلاعات بیشتر